hizmetler
Web Tasarım

Özel olarak projelendirilerek hazırlanan, tüm sosyal ağlar ile uyumlu ve entegre bir yapıya sahip, güncellenebilir istikrarlı bir sistem. Kısa sürede ve hızlı yayına geçiş..

 
Mobil Site

Mobil cihazlardan 7 gün 24 saat sitenize erişim olanağı sağlıyor.Web Mobil Site hertürlü mobil cihazdan ve tablet pc ler ile tam uyumlu web sitesi sağlamaktadır.

 
Online Satış

Satış ve pazarlamaya uygun B2B ve B2C sitemerin fizibilitesinin yapılması, projelendirilmesi ve yayına açık hale getirilmesi. Satış sonrası teknik ve pazarlama desteği ve danışmanlığı.

 
SEO Hizmetleri

Mevcut internet altyapınızın ya da sitenizin arama motorlarında daha etkin yer alacak şekilde düzenlenerek geliştirilmesi.Google da mobil aramalar için mobil sayfanızın optimize edilmesi.

------------------------------

Biliyor muydunuz?

 

Mobil Ziyaretçilerinizi Arttırın

Mobil uyumlu web sitenizi gören müşterileriniz veya potansiyel müşterileriniz web sitenize tekrar tekrar ziyaret edecek, sizinle iş yapacak ve sizi tavsiye ederek popülaritenizi arttırmaktadır.

 

Bunları Biliyor musunuz?

Mobil telefon kullanıcılarının %81'i aplikasyon yüklemektense mobil web sitesi kullanmayı tercih etmektedir.Google aramalarında ziyaretçilerin %61'i bulduğu yeri ziyaret etmektedir.

 

Mobil Internet Kullanımı

Türkiye'nin de içinde bulunduğu Avrupa bölgesinde mobil cihaz ile internete bağlanma oranı son bir yılda %140 arttı.Bu da mobil sitelerin pazarda ne kadar önemli hale geldiğini göstermektedir.

 Başa dön


sc